piatok 27. júla 2018

Jagr lőtt és egy másik rekordot. Florida teljesítményét, de élesen bírálta

A túlzás, amikor Jaromír Jágr inni egy üveg - a rekordot. Csúsznak korcsolyát, és csatlakozzanak a jég - még egy esélyt, hogy felszámolja a mérföldköveket. NHL jobb jogok statisztikák és 45years cseh továbbítsa neki a tartósság este a Carolina ellen (nyerni 3: 2 után shootout) játszotta 1691. játékot tenger rekordokat. Hála a nyitó cél párbajt Jagr lett csak a harmadik játékos az NHL történetében a 45. születésnapját adott legalább két gólt. Super amelynek teljesítéséhez, de nem gyönyörködöm.

„Az első időszakban nagyon jól játszottunk, már nagyon jó érzés. De talán az volt a benyomása, hogy miután a húsz perc kész, vége van mérkőzés.Mi elhagyta őket lendület a mérkőzés, fokozatosan javulni kezdett, és gólt „bánta Jagr mondta NHL.com.

Igaza volt, az első időszakban tört Panthers, mint egy igazi vadállat. Tore Hurricanes aktív forčekem, Ezek felülmúlva azokat 11: 3, gólokat Jagr, akik számára ez volt a tizenkettedik találatot a szezonban, és Vincent Trochecka vezette méltán 2: 0.

után Wayne Gretzky a 1903 kanadai pontot a második legtermékenyebb játékos az NHL történetében érvényesülését közben hatalmi játék a 13. percben, amit diktált túl sok játékos a jégen Carolina.Puck Jagr csodálatosan szolgálta Jonathan Huberdeau.

A néhány tíz másodpercig, mielőtt a Kladno tanuló nyitotta meg a pontozást, és ő szerezte a második gólt, miután a 45. születésnapját február 15, ami korábban csak Gordie Howe és Chris Chelios volt egy nagy esélye. Jobb beton kapus Cam Ward, de a korong unibet fogad� �si bónuszt a hálóba elengedni.

A webhely volt az NHL-szár bejelentette rajtaütés mérkőzés. Egy fontos pont második és nyerj 3: 2 tüzelt Panthers shootout Aleksandr Barkov és Huberdeau.

unibet online fogadási VIDEÓ: Nézd meg, hogyan Ward vyčapal Jagr

„A a mérkőzés végén én nagyon örülök, hogy legalább egy pontot.Mert mi megmutattuk a második és a harmadik harmadban, mi nem érdemli unibet mobil sportfogadás meg. Van ez a játék, hogy megtanulják, játszani csak húsz perc az NHL-ben tényleg nem lehet „fellebbezést követően a párbaj Jagr.

Egy fontos tényező a győzelem volt a kapus floridai Roberto Luongo, aki bevezette csak a harmadik mérkőzés az ut olsó hét. Több esélyek helyettesítő James Reimer.

„Nagyon fontos két pontot klubunk. Mi elvesztette három játékot otthon, ami elfogadhatatlan volt a rajongók, most egy kicsit fix.Nem volt elég egy szép látvány, de a feladat találkoztunk, és a razziák szerzett nagy cél, „tetszett a kanadai kapus, akivel megállapodtak, és legfőbb helyettesíti padon Panthers Tom Rowe.

" Nagyon fáradt, a kültéri utazik, ahol nyertünk öt egymás után, játszottunk hihetetlenül egyszerű, hatékony hoki. Aztán ott van tőle valamilyen okból elhagyták, és elkezdte, hogy felesleges kockázatokat. Ha azt akarjuk, hogy a rájátszás, akkor vissza kell jönnie, és okos, mint mi ma Caroline egyáltalán nem. „

A másik párbaj vár a rájátszásban verekedés Florida éjjel csütörtök és péntek Philadelphiában.

VIDEÓ: Nézd meg a meccset vágott Florida vs. unibet kifizet� �s módok Carolina